| Katalógus >Egyéb >Játékok |
| Vonalkód | IT4451 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 2 |
| Leírás (magyar) | Konfetti kilövö, egyszer használatos. 50 cm hosszú |
| Terméknév (angol) | Noname Confetti Shooter 50cm |
| Terméknév (magyar) | Noname Confetti Shooter 50cm |
| Terméknév | Noname Confetti Shooter 50cm (IT4451) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2010-12-13 17:10 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT4451/Egyéb termékek/Játékok/Noname_Confetti_Shooter_50cm |